Magazin dünyası hiç hız kesmeden devam ediyor. Bugun kim kimle öğrenmek için için ilk verdiğimiz linki incelemenizi öneririm. Böylece Türk magazininde olan biten hakkında çok hızlı bilginiz olacaktır. Son zamanların ikoncanı magazinlerin gündeminden düşmüyor. Ivana Sertin yaptığı kaçamak magazin gündemine oğlu tarafından düştü.

Yurdal Sert boşanma davası açtığı eşi Ivana Sert’in Hatem Yavuz’la ABD tatilini oğlu Ateş’ten öğrendi.

Ivana Serti bu hareketi magazine bomba düşmüşken diğer haberlerde yaz boyunca gelmeye devam ediyor. Demet Evgarda magazine yakalanınca “eyvah yakalandık” dedi.

Adı son dönemde Ali Atay’la anılan Demet Evgar, önceki akşam Galata Kuledibi’nde bir erkek arkadaşıyla otururken görüntülenince panik yaşadı.

1 Kadın 1 Erkek ile ünlenene Demet Evgar magazin dünyasının ilginç simalarındandır. Onu çok sık olarak kameralar karşısında görmemize rağmen bu sefer kaçamadı ve yakayı ele verdi. Çifte bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Gelen Aramalar:

  • magazin
Tagged with:  
Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>